RU EN EE


Töö NorrasPartners

superjob.ru
linkedin.com
hh.ru
rabota.ru
job.ru
zarplata.ru
career.ru
moikrug.ru
superjob.ua
futuretoday.ru
trudvsem.ru
job.ukr.net
rabota.mail.ru
e-graduate.ru
vacansia.ru
profy.ru
nsk.erabota.ru
rosrabota.ru
work.ua
jobfair.ru

Töö naftapuurplatvormides Norra

Töö Norras nafta platvormi Soovitame tutvuda järgmise teabe, mille leiad vastuse kõigile Teid huvitavatele küsimustele tööd Norra nafta-platvormid, ja mis on Teile oluline assistent tööhõive on nafta platvorm Norra.

Ametlikel andmetel norra peadirektoraadi asjade välismaalased (Norwegian Directorate of Immigration - UDI), Norra igal aastal annab tuhandeid töölubade kodanike SRÜ, Balti riikide ja muid välismaalasi. Suur osa nendest töökohtadest on antud tööstussektoris. Samas, arvestades asjaolu, et Norra on maailma suurim arendaja naftaväljad, lõviosa tööstus Norra sektoris võtab, on just see, petroleum tööstus. Ja tänu rasked töötingimused ja selle tulemusena suure käibega kaadrit, töö Norra rafineerimistehased ettevõtted on pidevalt vaja sissevoolu värske tööjõudu.

Hooldus-ja remont energia-ja drill seadetest vajalikud mehed ja naised, meistrimehed ja spetsialistid järgmistel ametikohtadel: remontijad, lukksepp, мотористы, tuukrid, tööstus mägironijad, drillers, keemikud, машинисты, elektrikud, ettevõtjad, keevitajad, turners, tehnika, mehaanika - kõik elektri-profiilid ja muud. Majapidamises teenuse meeskonna vaja: подсобные töö, kokad, kelnerid, koristajad.

Palk kuni 9000 US$ kuus - on ajendatud kõrge majanduse arengu Norras, ja sama on traditsiooniliselt, kõrge tootlikkusega õli tootmise.

Nõuded соискателям

Põhilised nõuded on see, suurepärast tervist, ei kao valiku isikud, kellel on sellised kõrvalekalded tervist, kui kuulmispuue, nägemispuue, mis tahes liiki kroonilisi haigusi (eriti seedetrakti seedekulgla, südamehaigused, maksa ja nii edasi) Vanus - mehed on lubatud kuni 55 aastat, naised enne 50 aastat. Puudub kriminaalkorras karistatud, narkootilise ja alkoholisõltuvus (nõuab kinnitust vastava tervisetõendi). Sõltuvalt ametit, mida taotleb - vastav kvalifikatsioon ja tase teadmisi inglise või norra keeles.

Tingimused

Reisi -, ravikindlustus, majutus ja toitlustus maksab ettevõte tööandja.  Minimaalne tähtaeg leping 1 aasta.  hiljemalt lepingu töö toimub вахтовым meetod, ööpäevaringselt. Kestus käekella kohta нефтедобывающей platvorm on 105-180 päeva (olenevalt firma tööandja). Ajakava tehnilise personali - 4 tundi läbi kaheksa (4 tundi - töö, 8 - puhkus), majapidamises personali pidev tööpäev on 8 tundi päevas. Päeva puhkuse ajal aeg vaadata puuduvad. Kohustuslik puhkus Suur Maa antakse meeskond pärast vaadata, alates 15 kuni 45 päeva (sõltuvalt pikkus käekella - vastavalt).

Elutingimuste

Elutingimused platvormi väga kõrgel, vastab euroopa standardile tasandil. St mugavad kajutid dušš (2-3 inimest), kvaliteetse, mitmekesine 4-ex toidukorda (puu, köögiviljad, liha roog ). A -, vaba aeg, vaba aeg Teie käsutuses on internet video, kaabel tv, spordisaal jne.. põhimõtteliselt enamik neid teenuseid, sealhulgas internet, loodud mugavust töötajate ja antakse tasuta. Erandiks on rahvusvahelised telefonikõned, mille eest peab maksma.

Dokumentide Pakett tööhõive

Et alustada protsessi tööle vaja saada terve dokumentide pakett tööhõive, mis sisaldab järgmisi andmeid:


  • Avaldus rentimise töö ( inglise ja vene keeles)
  • Avaldus tööluba ja elamisluba
  • Volituse andmine huvide taotleja saamiseks liiki elamis-ja tööloa
  • Avaldus Viisa
  • Tingimused ettevõtted-tööandjad sisseastujale ja töö mere naftat tootvate platvormid
  • Loetelu nõutavate общегражданских ja lisatud dokumentide saamiseks tööluba, elamisluba ja töövõimalusi
  • Aadress suurima naftat tootvate ettevõtted Norra
  • Juhend dokumentide vormistamisele ja protsessi tööhõiveKui Olete huvitatud selle teabe ja tahad saada kogu paketi dokumentide jaoks lepingu sõlmimist - Teil on vaja minna registreerimise leht ja täitke vorm-tellimuse vastuvõtmine  Hind infoteenused on 90 Eurot.

Регистрация