RU EN LT


Darbs NorvēģijāPartners

superjob.ru
linkedin.com
hh.ru
rabota.ru
job.ru
zarplata.ru
career.ru
moikrug.ru
superjob.ua
futuretoday.ru
trudvsem.ru
job.ukr.net
rabota.mail.ru
e-graduate.ru
vacansia.ru
profy.ru
nsk.erabota.ru
rosrabota.ru
work.ua
jobfair.ru

Darbs uz naftas platformām Norvēģijā

Darbu Norvēģijā uz naftas platformas Mēs iesakām iepazīties ar šādiem plūsmas informāciju, kurā Jūs atradīsiet atbildes uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem darbā uz Norvēģijas naftas platformām, un kas būs Jums nozīmīgs palīgs darba meklējumos uz naftas platformas Norvēģijā.

Saskaņā ar oficiālajiem datiem norvēģijas ģenerāldirektorāta lietu ārvalstniekiem (Norwegian Directorate of Immigration - UDI), Norvēģija katru gadu izdod tūkstošiem darba atļaujas pilsoņiem NVS valstīm, Baltijas valstīm un citiem ārzemniekiem. Lielākā daļa no šīs darba vietas ir pieejams rūpnieciskajā sektorā. Bet, ņemot vērā faktu, ka Norvēģija ir lielākais attīstītājs naftas atradnes, lielākā daļa rūpniecības sektora Norvēģijas aizņem, proti, naftas un gāzes nozare. Un, sakarā ar smagiem darba apstākļiem un, kā sekas, augsta kadru mainība, darbam Norvēģijas naftas pārstrādes uzņēmumos nepārtraukti ir vajadzīgs pieplūdums svaigu darbaspēka.

Apkalpošanas un remonta enerģijas un urbšanas iekārtām nepieciešami vīrieši un sievietes, palīgstrādnieki un speciālisti šādām profesijām: ремонтники, atslēdznieks, мотористы, ūdenslīdēji, rūpnieciskie alpīnisti, drillers, ķīmiķi, машинисты, elektriķi, operatori, metinātāji, turners, tehnika, mehānika - visu elektrisko profilu, un citi. Lai sadzīves servisa apkalpes nepieciešami: noliktavu strādnieki, pavāri, viesmīļi, apkopēji.

Darba alga, līdz 9000 US$ mēnesī - saistīts ar augstu ekonomikas attīstības Norvēģijas, bet tāpat tradicionāli, augstas produktivitātes naftas ražošanu.

Prasības nosaka prioritātes

Galvenās prasības - tas ir, lielisku veselību, nelien atlases personas, kurām ir tādas novirzes uz veselību, piemēram, dzirdes traucējumi, redzes jebkura veida hroniskām slimībām (īpaši kuņģa-zarnu trakta, sirds slimības, aknu un tā tālāk) Vecums, - vīrieši tiek pieņemti līdz 55 gadiem, sievietes līdz 50 gadu laikā. Nav pārliecības, narkotisko vielu un alkohola atkarību (pēc apstiprināšanas attiecīgām izziņām). Atkarībā no amatu, uz kuru kandidējat - atbilstoša kvalifikācija un zināšanu līmenis angļu vai norvēģu valodas.

Darba Apstākļus

Brauciens, medicīniskā apdrošināšana, naktsmītnes un ēdināšanu apmaksā uzņēmums-darba devējs.  Minimālais termiņš līguma 1 gads.  garumā līgumu, darbs tiek veikts вахтовым metodi, visu diennakti. Ilgums skatīties uz naftas ieguves platformas ir 105-180 dienas (atkarībā no uzņēmuma darba devēja). Darba grafiku tehniskās personāls - 4 stundas pēc astoņiem (4 stundas - darbs, 8 - brīvdienas), sadzīves personāla nepārtrauktu darba diena 8 stundas diennaktī. Dienas atpūtas laikā laiks skatīties nav pieejami. Obligāts atpūta uz Liela Zemes tiek dota komanda beigās skatīties, no 15 līdz 45 dienām (atkarībā no ilguma skatīties - attiecīgi).

Dzīves Apstākļus

Dzīves apstākļi uz platformas ir ļoti augsts, attiecīgo eiropas standartu līmenī. T.i., ērtas kajītes ar dušu (2-3 cilvēki), kvalitatīvs, daudzveidīga 4-os ēdienreizes (augļi, dārzeņi, gaļas ēdieni ). Bet, brīvajā laikā Jums ir pieejams internets, video, kondicionētājs, televīzija, sporta zāle u.c. galvenokārt lielākā daļa no šiem pakalpojumiem, tai skaitā internetu, radīts komfortam darbinieku un kondicionētu bez maksas. Izņēmums ir starptautiskās telefona sarunas, par to, kas ir nepieciešams, lai maksāt.

Dokumentu Paketi nodarbinātības

Ka varētu sākt procesu nodarbinātības nepieciešams, lai saņemtu pilna dokumentu pakete, nodarbinātība, kas ietver šādu informāciju:


  • Lūgumu par darbā (uz angļu un krievu valodās)
  • Paziņojums par darba atļauja un uzturēšanās atļauju
  • Pilnvaru piešķiršana interešu manis, lai iegūtu veidu uzturēšanās un darba atļaujas
  • Nosacījumi firmu-darba devēju iemaksas un darbā uz jūras naftas ieguves platformas
  • Saraksts nepieciešamo civiltiesiskajās un pievienoto dokumentu saņemšanai darba atļauja, uzturēšanās atļauja, un nodarbinātības
  • Adreses lielākajām naftas ražotājvalstīm uzņēmumiem Norvēģijā
  • lietotāja Rokasgrāmata par dokumentu noformēšanu un procesam nodarbinātībasJa Jums ir interese šo informāciju, un vēlaties, lai iegūtu pilnu dokumentu paketi līguma noslēgšanas - Jums ir nepieciešams pāriet uz reģistrācijas lapu un aizpildiet formu-kredītam  Informācijas pakalpojumu izmaksām ir 90 Eiro.

Регистрация