RU EN LV


Darbas NorvegijojePartners

superjob.ru
linkedin.com
hh.ru
rabota.ru
job.ru
zarplata.ru
career.ru
moikrug.ru
superjob.ua
futuretoday.ru
trudvsem.ru
job.ukr.net
rabota.mail.ru
e-graduate.ru
vacansia.ru
profy.ru
nsk.erabota.ru
rosrabota.ru
work.ua
jobfair.ru

Darbas naftos platformose Norvegijoje

Darbas Norvegijoje, ant naftos gręžimo platformos Siūlome susipažinti su нижеследующей informacija, kuria Jūs rasite atsakymą į visus Jūsų klausimus per darbą Norvegų naftos platformose, ir kuri bus Jums labai asistentas į įdarbinimo į naftos platformą Norvegija.

Pagal oficialią statistiką norvegijos директората reikalų užsieniečių (Norwegian Directorate of Immigration - UDI), Norvegija kasmet išduoda tūkstančius leidimų dirbti gyventojams, NVS, Baltijos šalių ir kitiems užsieniečiams. Didžioji dalis šių darbo vietų yra suteikiama pramonės sektoriuje. O, atsižvelgiant į tą faktą, kad Norvegija yra didžiausia kūrėjas naftos telkinių, liūto dalį pramonės sektoriaus Norvegija užima, būtent, naftos ir dujų pramonė. Ir, ryšium su sunkiais darbo sąlygas ir, kaip pasekmė, aukštos текучестью kadrų, darbui Norvegų нефтеперерабатывающих įmonėse nuolat reikia antplūdis šviežios darbo jėga.

Priežiūros ir remonto, energetikos ir borings nuostatų reikalingi vyrai ir moterys, rankdarbiai ir specialistai šių profesijų: ремонтники, слесаря, мотористы, narai, pramoniniai alpinistai, бурильщики, химики, машинисты, электрики, operatoriai, suvirintojai, токаря, technika, mechanika - visų электротехнических profiliai, ir kt. Norėdami vidaus paslaugų įgulos reikalingi: подсобные darbo, virėjai, официанты, уборщики.

Darbo užmokestis, iki 9000 US$ per mėnesį - lemia aukštesnio lygio ekonomikos plėtros Norvegijos, o taip pat, tradiciškai, высокодоходным нефтяным gamybos.

Reikalavimai соискателям

Pagrindiniai reikalavimai - tai, puikios sveikatos, ne praeiti atrankos asmenys, turintys tokius panaikinti į sveikatą, kaip pažeidimas, klausos, regos, bet rūšių lėtinės ligos (ypač neleisti patekti-кишечного тракта, širdies ligos, kepenų ir t. t.) Amžius - vyrai priimami iki 55 metų ir moterys iki 50 metų. Trūksta teistumą, наркотической ir alkoholinių priklauso (reikia patvirtinimo atitinkamomis справками). Priklausomai nuo poste, į kurį kreipiatės dėl - atitinkama kvalifikacija ir žinių lygis anglų, arba norvegijos kalbos.

darbo Sąlygos

Kelionės, sveikatos draudimą, apgyvendinimą ir maitinimą apmoka bendrovė-darbdavys.  Minimalus laikotarpis kontraktas 1 metams.  palaikius sutartį, darbas vyksta вахтовым metodas, visą parą. Trukmė вахты į нефтедобывающей platforma yra 105-180 paros (priklausomai nuo bendrovės darbdavio). Darbo grafikas techninės personalas - 4 valandas per aštuonis (4 val - darbas, 8 - poilsio), skirtas buitinio darbuotojų nuolatinis darbo diena 8 valandas per parą. Dienų poilsio metu laikas вахты nėra. Privalomas poilsis Didelis Žemės teikiama komandai pagal po вахты, nuo 15 iki 45 dienų (priklausomai nuo trukmės вахты - atitinkamai).

rasti puikią gyvenimo Sąlygos

Gyvenimo sąlygos platforma yra labai aukšto, atitinkamoje europos standartą, lygio. T. y. patogi kajutės su dušais (2-3 žmonėms), kokybinis, nuo 4-ex разовое maisto (vaisių, daržovės, mėsos patiekalai ). Taip, laisvo laiko mes Jūsų dispozicijoje, internetas, video, palydovinė televizija, sporto salė ir t.t.. Iš esmės dauguma šių paslaugų, įskaitant ir interneto, sukurta komforto darbuotojų ir teikia nemokamai. Išimtis sudaro tarptautiniai telefono pokalbius, už kuriuos reikia mokėti.

Paketas dokumentų įdarbinimo

Ką gi, pradėti procesą priimant į darbą reikia gauti visas paketas dokumentų įdarbinimo, kuris apima šią informaciją:


  • Prašymą apie nuomos į darbą (į anglų ir rusų kalbomis)
  • Prašymą dėl leidimo dirbti ir vaizdas į rezidentūros
  • Įgaliojimą teikti interesų соискателя gauti rūšių gyventi ir leidimą dirbti
  • Sąlygos firmų-darbdavių pagal priimti ir darbe jūros нефтедобывающих platformos
  • Sąrašas, iš kurių общегражданских ir kartu dokumentams gauti darbo leidimo, rūšis gyventi ir užimtumo
  • Adresas didžiausių нефтедобывающих įmonių Norvegijos
  • Vadovas registracijos dokumentus ir procesas įdarbinimoJei Jus domina šia informacija ir norite gauti visą paketą dokumentų pasirašydami sutartį - Jums reikia pereiti į registracijos puslapį ir užpildyti paraiškos formą gauti  Kaina informacinių paslaugų yra 90 Euro.

Регистрация