homeabout usreviewssign upfeedback

RU EN Poland


Job in NorwayPartners

GreenCard
superjob.ru
linkedin.com
hh.ru
rabota.ru
job.ru
zarplata.ru
career.ru
moikrug.ru
superjob.ua
futuretoday.ru
trudvsem.ru
job.ukr.net
rabota.mail.ru
e-graduate.ru
vacansia.ru
profy.ru
nsk.erabota.ru
rosrabota.ru
work.ua
jobfair.ru
Naftowa wieża oferty pracy w Norwegia

Naftowa wieża oferty pracy w Norwegia Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania o zatrudnienie na norweskich platformach wiertniczych, i który stanie się niezbędnym narzędziem w pracy praca na platformie wiertniczej w Norwegii.

Opłata na trudne warunki pracy i w konsekwencji, duża płynność kadr, aby pracować w norweskich rafinerii firmach stale pracują potrzebny jest świeży napływ siły roboczej.

Do konserwacji i naprawy urządzeń wiertniczych a energia wręcz mężczyźni i kobiety, bez kwalifikacji pracownicy i eksperci z następujących branż: mechanicy, ślusarze-instalatorzy, mechanicy, nurkowie, przemysłowe wspinaczy, świdry, chemicy, ślusarzy, elektryków, spawaczy, tokarze, budowa maszyn, mechanika-wszystkie elektryczne profile itd.. usługowe załogi wymaga:: pracy, kucharze, kelnerzy, sprzątaczki.

Wynagrodzenie do 9000 US$ miesięcznie za konto wysoki poziom rozwoju gospodarczego Norwegii, a także, tradycyjnie, bardzo opłacalne wydobycie ropy naftowej.

Odpowiedni kandydaci

Podstawowe wymagania to dobre samopoczucie, nie warto kwalifikacje osób, które mają takie problemy zdrowotnych, takich jak słuch, wzrok, wszystkie rodzaje choroby przewlekłe (zwłaszcza przewodu pokarmowego pokarmowy, serce, wątroba, itp.) Wiek-mężczyźni są akceptowane do 55 lat i kobiety do 50 lat. NIE wyrok, narkomania i alkoholizm (muszą być potwierdzone przez odpowiednie linki). W zależności temat stanowiska, na które złożono wniosek - kwalifikacja i poziom języka angielskiego lub języka norweskiego.

Srodowisko pracy

Podróżuj, kochanie. ubezpieczenie, zakwaterowanie i zasilanie jest pobierane firmą-pracodawcą. Minimum okres trwania umowy-1 rok. Podczas zawarcia umowy, praca jest wykonywana w systemie zmianowym przez całą dobę. Długość zegarka na platformie wiertniczej wynosi 105-180 godzin dni (w zależności od firmy pracodawcy). Harmonogram pracy personelu technicznego-4 godziny w osiem (4 godziny-praca, 8-wakacje), do użytku domowego personel stale pracuje 8 godzin dziennie. Dni odpoczynku w czasie zegarek nie brakuje. Obowiązkowy wakacje na kontynencie zapewnił zespół na samym koniec wachty, od 15 do 45 dni (w zależności od na długości godzin-odpowiednio).

Warunki życia

Warunki te na peronie mamy bardzo dobre wysoka zgodność z europejskimi normami, poziom. Komfortowe kabiny z prysznicem (2-3 os.), wysokiej jakości, różnorodne 4 godziny jedzenie (owoce, warzywa, mięsne przekąski). A w czasie wolnym od pracy masz w magazynie online, wideo, telewizja satelitarna, siłownia, itp.. Te usługi, w tym dostęp do internetu, stworzone dla wygody pracowników i są dostępne za darmo.Te usługi, w tym dostęp do internetu, stworzone dla wygody pracowników i są dostępne za darmo.

Pakiet dokumentów do zatrudnienia

Aby rozpocząć proces zatrudnienia, należy uzyskać pełny pakiet dokumentów do zatrudnienia, który zawiera następujące informacje:


  • Podanie o prace
  • Wniosek o wydanie zezwolenia na pracę i zezwolenia na pobyt
  • Pełnomocnictwo do cesji interesów wnioskodawcy do uzyskania zezwolenia na pobyt i zezwolenia na pracę
  • Warunki pracy i pracodawców w recepcji i na morskich platformach wiertniczych
  • Wykaz niezbędnych общегражданских i załączonych dokumentów w celu uzyskania pozwolenia na pracę, zakwaterowanie i zatrudnienie
  • Ręczny proces tworzenia dokumentów i zatrudnienia
  • Adresy największych firm naftowych w NorwegiiJeśli zainteresowała Ciebie ta informacja i chcesz uzyskać pełny pakiet dokumentów do zawarcia umowy - należy przejść do sekcji strona rejestracji i wypełnić formularz zgłoszeniowy na uzyskanie cena usług informacyjnych wynosi90 euro.

Registration